Elektroninė parduotuvė – Jūsų galimybė pradėti verslą, kuris jau seniai buvo jūsų svajonėse! Nesustabdomai besiplėčiant prekybai internetu, įmonės ar indvidualia veikla užsiimantys asmenys vis dažniau kelia savo veiklą į internetą. Ten, kur vartotojai gali įsigyja jiems reikalingas prekes ir paslaugas neišeidami iš namų. Anksčiau nė negalėjome pagalvoti jog, internetu užsisakinėsime maistą ar ieškosime dovanos mylimiems žmonėms. Šiandien būtent tokia yra realybė. Tačiau keliantis į internetinę erdvę, tenka pasirūpinti elektroninės parduotuvės platforma, kuri turi veikti be trikdžių ir yra patogi vartotojui. Mes sukursime Jums patogią, sėkmingą, patrauklią bei lengvai valdomą internetinę elektroninę parduotuvę už prieinamą kainą. (Elektroninių parduotuvių kūrimas)

Būsimų elektroninių parduotuvių dizainas ir išdėstymas sumaketuojamas pritaikant dizainą ir spalvinę gamą prie jūsų įmonės/verslo firminio stiliaus ar prekinio ženklo.

Kuriant elektronines parduotuves naudojame atviro kodo turinio valdymo sistemą (TVS) su kuria galėsite paprastai keisti ir pridėti naują produkcija bei informaciją be jokių programavimo žinių.

Parduotuvės yra modernios ir funkcionalios, turinčios visas būtinas klientų aptarnavimo bei įmokų surinkimo funkcijas. Papildomų funkicjų diegimas planuojamas ir konsultuojamas idvividualiai.

Parduotuves paruošiame pagal šiandieninius google paeškos standartus ir pilnai pritaikome naudojimui tiek asmeniniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems įrenginiams.

Paslauga – elektroninių parduotuvių kūrimas:

 • Elektroninių parduotuvių kūrimas;
 • Elektroninių parduotuvių administravimas;
 • Elektroninių parduotuvių atnaujinimas;
 • Naujų sistemų ir funkcijų diegimas;
 • Modulių ir modifikacijų kūrimas;
 • Mokėjimo sistemų diegimas;
 • El. parduotuvės dizaino kūrimas ir atnaujinimas;
 • Prekių importavymas ir eksportavimas;
 • El. parduotuvės klaidų diagnozė;
 • El. parduotuvių talpinimas serveryje;
 • Naujienlaiškių rinkodaros kūrimas;
 • Privačios konsultacijos.

Informacija trumpai

Jeigu jūs turite sėkmingą realia parduotuvę ir neturite elektroninės parduotuvės tuomet Jūs prarandate išties didelį kiekį klientų. Naujuosius klientus Jūs galėsite pritraukti elektroninės parduotuvės pagalba. Nežinote nuo ko pradėti? Mes jums padėsime!

El. parduotuvės sukūrimo kaina prasideda nuo 400 EUR. Kaina priklauso nuo jūsų parduotuvės keliamų reikalavimų: turinio, apmokėjimo sistemų, kalbų ir valiutų integracijų, pritaikimu su išorinėmis sistemomis (socialinių tinklų, naujienlaiškių, apskaitų, pristatymo būdų).

Kaip užsakyti paslaugą?

Užsakyti paslaugą galite trim būdais. Išsirinkite jums patogiausia:

 1. Naujo užsakymo forma
 2. Paskaminus telefonu – +370 607 17700
 3. Susisiekus el. paštu: info@eseto.lt

Privačios konsultacijos teikiamos susitikimo metu (Darbo dienomis 10.00 – 18.00 val.).

Standartinis paslaugų planas:

 1. Pradinė konsultacija ir paslaugos užsakymas;
 2. Pagal užsakymą išrenkami optimaliausi sprendimai;
 3. Nustatomą kainą, pasirašoma sutartis;
 4. Pradedamas paslaugos vykdimo procesas;
 5. Pateikiame jums pilnai atlikta darbą.

Naudingos nuorodos: